Firmanazazitky.cz

Získejte zpět až 5.25%

Firma na zážitky, spousty zážitků na jednom místě za skvělé ceny.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Firmanazazitky.cz

Cashback
5.25%

O obchodu Firmanazazitky.cz

Že by si zážitky mohli lidé dávat jako dárky mě poprvé napadlo v roce 2004, když jsem ještě studovala vysokou školu. Připadalo mi to jako skvělý nápad. Každou chvíli jsem něvěděla co komu dát a z dětství mi v hlavě jako ty nejlepší dárky utkvěly právě zážitky. Tehdy jsem samozřejmě netušila, že ve světě jsou zážitkové dárky běžné a že dokonce existuje celosvětová aliance zážitkových firem, do které patří ty nejlepší z nich. A už vůbec mě tehdy nenapadlo, že do této aliance budeme jako zástupci České republiky v roce 2008 pozváni.

Ale popořádku. Místo pravidelné docházky na přednášky jsem v průběhu roku 2004 tvořila první webové stránky, domlouvala první dodavatele, připravovala jednoduché dárkové balení a spustila první reklamy na internetu. Překvapilo mě, jak rychle se objevili první klienti, kteří služby Allegrie ještě rychleji doporučovali dál.

V roce 2005 vyšel o Allegrii první článek v novinách. Reakce na něj předčila má očekávání. V té době mi začal pomáhat můj tehdejší přítel (současný manžel) a najednou jsme měli plné ruce práce. Objevili se první firemní klienti, kterým zážitky připadaly jako skvělá alternativa k dárkům, nebo odměnám pro zaměstnance. A objevily se první poptávky na firemní akce.

Hned v následujícím roce jsme se stali finalisty Živnostníka roku. Byly to neuvěřitelné nervy, ale díky velkému počtu hlasů získaných od veřejnosti jsme vyhráli. Firmu (v té době už jsem založila Firmu na zážitky, s.r.o.), to posunulo o veliký kus dál, najednou o nás byla spousta novinových článků, telefony zvonily téměř v jednom kuse. Pořídili jsme si první kanceláře a zaměstnali první lidi do klientského centra.

Od té doby jsme získali ocenění celou řadu: například Objev Marketéra roku, Začínající podnikatel Ernst&Young, finalista Podnikatele roku a další.Každé nám samozřejmě udělalo velikou radost – stejně jako v roce 2014 získaný zlatý status na portálu Heuréka.cz.

V roce 2008 jsme se potkali s našimi současnými investory a společníky. Do té doby jsme o investice neměli zájem, ale s nimi to bylo velmi příjemné a plodné setkání. Mediální skupina Media Bohemia nám mohla nabídnout pro nás do té doby neuvěřitelný marketingový prostor v jejich rádiích a navíc jsme si s Danielem Sedláčkem a Janem Neumanem sedli i po lidské stránce a začali tvořit další etapu společnosti Allegria – Firma na zážitky. Neměli jsme pochyb, že to je další velký zlom v historii firmy.

Od té doby jsme prošli značným vývojem - v současné době nabízíme přibližně 1000 zážitků, zaměstnáváme 20 lidí, máme dva prodejní stánky a za histori máme již téměř 250 000 spokojených zákazníků.

Jsem moc ráda, že mohu říct, že Allegria - Firma na zážitky přináší radost nejen mě, ale i našim zaměstnancům, klientům jednotlivcům, malým živnostníkům i velkým korporacím. Zážitky jsou dárky plné radosti a my se budeme stále snažit o to, abychom vám na našich stránkách nabízeli to nejlepší a nejzajímavější z celé České republiky.

Zážitky Cestování a pobyty Dovolená Ubytování Wellness Služby IT


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.