Alhambra.cz

Získejte zpět až 5.6%

ALHAMBRA design studio s dlouholetou tradicí spustilo v říjnu roku 2014 velice úspěšný eshop zaměřený na kvalitní nábytek, osvětlení a bytové doplňky originálního designu. Společnost si za doby svého působení vydobyla renomé na trhu a získala řadu ocenění na prestižních veletrzích v České republice.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Alhambra.cz

Cashback
5.6%

O obchodu Alhambra.cz

Provozovatel e-shopu www.alhambra.cz ALHAMBRA|design studio je společnost s dlouholetou tradicí. Vznikla již v roce 1996 a od jara roku 2002 působí v prostorách Národního domu na Vinohradech - Kulturního domu železničářů v Praze. Již 15 let se studio specializuje na osvětlení interiérů a exteriérů od návrhu až po realizaci s maximálním servisem pro klienty. Klademe důraz především na kvalitu a profesionální přístup. Specializujeme se na LED osvětlení bytových interiérů, průmyslových budov, osvětlení historických budov, galerií či divadel. Spolupracujeme s předními českými výrobci i zahraničními partnery.

Od roku 2009 se ALHAMBRA|design studio zaměřuje stále více na kompletní realizace interiérů a nabízený sortiment se postupně rozšířil o nábytek a doplňky. Od roku 2013 nabízíme služby vlastního bytového architekta a designéra, zajišťujeme truhlářskou výrobu a další řemeslné práce. V našem designovém studiu nabízíme architektům, designérům a interiérovým studiím zajímavé možnosti spolupráce.

ALHAMBRA|design studio si svou činností vydobyla renomé na trhu a získala řadu ocenění na prestižních veletrzích v České republice.

  • 2005 - 1. místo za svítidlo Eliana oceněná časopisem Světlo.
    Výstava art & interior.
  • 2010 - 1. místo za svítidlo VITA SILVIA hodnoceno laickou veřejností.
    Veletrh Tendence.
  • 2012 - 1. místo za svítidlo EOS - nejlepší estetické svítidlo.
    INLIGHT 2012 veletrh světlo a design.
  • 2015 - účast na výstavě DESIGN SHAKER v rámci veletrhu FORFURNITURE 2015, Praha"
E-shopy Bydlení - Nábytek Dárky Hobby


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.