Draps.cz

Získejte zpět až 5.6%

Firma DRAPS je typická rodinná firma. V roce 1998, poté, co řadu let strávila v Oděvním podniku Prostějov, se naše paní ředitelka rozhodla začít výrábět vlastní sportovní oblečení. Ze začátku to bylo jen pár sicích štrojů v jedné malé místnosti, na kterých první švadleny šily sportovní oblečení pro úzký okruh zákaznic v Olomouci a okolí.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Draps.cz

Cashback
5.6%

O obchodu Draps.cz

Veškerá výroba vznikala až na objednávku, v nabídce bylo jen pár střihů a fazon, vše se šilo z jediného materiálu v několika základních barvách.

S rozvojem firmy a s prodejem výrobků začali pomáhat i oba synové zakladatelky a postupně společně firmu budovali až do její dnešní velikosti. První prodejní místa vznikala po celé České republice, zároveň jsme se snažili oslovit i zákazníky na Slovensku a již řadu let děláme naším oblečením radost i v Něměcku. Ve snaze nabídnout co nejširší sortiment našich výrobků a kvalifikovaně pomoci s výběrem jsme postupně otevřeli a dnes provozujeme 7 vlastních značkových prodejen.

Od samotného založení firmy bylo hlavním sortimentem sportovní oblečení. V nabídce tak už dlouhá léta máme oblečení pro in-door sporty, zejména na různé druhy aerobicu, Dance aerobicu, Zumby, Pilates, Bosu ale i Yogy a spousty dalších, které jsou v dnešní době velmi populární. Kolekce je vyrobena jak z oblíbeného materiálu bavlna v kombinaci s elastanem, tak i exkluzivních funkčních materiálů s vynikajícími technickými vlastnostmi, které jsou vhodné nejen na sport, kde oceníte technické vlastnosti oblečení, ale i na volný čas a běžné nošení. Sportovní kolekce je velmi pestrá, co do střihů i barev. Kromě stálice černé a bílé naleznete také pestré barvy sladěné k jednotlivým kolekcím. Kolekci můžete také krásně kombinovat. Jednotlivé kusy lze nosit samostatně nebo tvořit komplety sladěné potiskem, jemným detailem opakujícím se na jednotlivých kusech nebo barvou, která přímo nahrává k zábavným kombinacím.

V posledních letech jsme na četná přání zákazníků představili a neustále rozšiřujeme fashion kolekci, která v dnešní době již převládá na tou sportovní. Fashion kolekce zahrnuje zejména šaty, sukně, halenky, saka, vše z velmi příjemných elastických materiálů vhodných jak do práce, tak na volný čas. Dbáme na prvotřídní kvalitu materiálu, variabilitu využití, trendový design a barevnost, oblečení vyrábíme od velikosti XS až po 4XL. Našimi zákaznicemi jsou nejen mladé dívky, ale i ženy středního a vyššího věku, které se k nám opakovaně vrací. Pro plnoštíhlé ženy je benefitem kombinace kvality materiálu, pružnosti a střihu, ve kterém se cítí pohodlně po celý den. Střihy jsou optimálně přizpůsobeny daným velikostem. Důraz klademe především na kvalitu, originalitu, pohodlné nošení, ale zároveň na vysoce moderní a elegantní design oblečení. Fashion kolekci lze i krásně kombinovat a vrstvit, z nabídky si můžete vybrat model vhodný i do společnosti, na svatbu i jiné společenské události.

Oblečení a móda Oblečení E-shopy Sportovní potřeby Hodinky a šperky Obuv Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.