Conrad.cz

Získejte zpět až 9.1%

Conrad je jedna z největších zasilatelských společností na poli elektroniky v Evropě. Jde o rodinnou firmu, která již po čtyři generace působí jako holdingová společnost. Založena byla v Berlíně v roce 1923. Od roku 1946 působí ve městě Hirschau v Horním Falcku. Více než 95 let činnosti firmy Conrad znamená tradici a pokrok. Jméno Conrad se stalo pojmem ve světě elektroniky a techniky napříč celou Evropou.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Conrad.cz

Cashback
9.1%

O obchodu Conrad.cz

Conrad - svět plný nápadů

Nezáleží na tom, jestli jste profík, jestli jste blázen do techniky nebo hobík, jestli jste vývojář nebo velkoobchodní zákazník, protože když přijde na elektroniku a techniku, tak Conrad má pro všechny plno nápadů a zajímavých řešení.

Conrad nabízí mnoho produktů, které usnadňují a zpříjemňují náš každodenní život. Conrad neustále vyvíjí nové produkty a snaží se být inspirativní pro kohokoliv, kdo se zabývá elektronikou a technikou, a to jak profesionálně, tak amatérsky.

Conrad Electronic Česká republika

Společnost Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. vznikla 19. 12. 2007 a nejprve se zaměřovala výhradně na velkoobchodní zákazníky, od roku 2009 i na maloobchodní.

Naše současné produktové portfolio činí přibližně 1 000 000 typů produktů celosvětově. V České republice nabízíme prozatím více než 170 000 typů produktů a každým týdnem přidáváme desítky novinek. Sortiment se skládá z produktů zahrnující globální značky jako Microsoft, Philips, Samsung, Bosh, Garmin, SanDisk, Canon, LG, Osram a mnoho dalších. Conrad je ale taky známý díky svým vlastním značkám jako jsou VOLTCRAFT®, TOOLCRAFT, MODELCRAFT, Reely, Conrad Energy, C-Control, renkforce, eurochron, speaka nebo Mc Crypt.

Kombinujeme to nejlepší z minulosti s tím nejlepším ze současnosti

Conrad Electronic byl založen v roce 1923 a jednalo se o ryze rodinný podnik po čtyři generace. V roce 1946 společnost přesunula svou centrálu z Berlína do Hirschau, kde je dodnes. Conrad se za dobu své existence změnil - z malého zásilkového obchůdku se součástkami až k jednomu z hlavních obchodů s elektronikou a technikou v Evropě.

Distribuční a logistické centrum

Conrad disponuje jedním z nejvyspělejších distribučních a logistických center v Evropě. Umístěno je ve Wernbergu a vyřizuje denně přibližně 100 000 balíčků do více než 150 zemí.

Dvoupatrová budova skladu zabírá přibližně 100 000 m2 skladového prostoru, který je řízen počítači, napočítáme zde přibližně 42 000 palet a také necelých 10 km dlouhý skladový pás.

E-shopy Auto - Moto - Cyklo Bydlení - Nábytek Hobby Elektro Domácí spotřebiče Elektronika Konzole a hry Zdravotnická technika IT Kancelářská technika Mobily a PC Software Outdoorové vybavení

Podmínky obchodu

Až 6,3% zpět z kategorie: Auto

Až 9,1% zpět z kategorie: Součástky

Až 5,6% zpět z kategorie: PC technika & kancelář

Až 7,7% zpět z kategorie: Energie

Až 6,3% zpět z kategorie: Hobby

Až 6,3% zpět z kategorie: Dům & zahrada

Až 5,6% zpět z kategorie: Multimédia

Až 7,7% zpět z kategorie: Nářadí

Hodnota vrácené částky se může lišit. Obchodník rozeznává nové zákazníky a stávající zákazníky, podle toho nastavuje aktuální provize.Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.