Daka.sk

Získejte zpět až 4.2%

Cestovná kancelária DAKA ponúka velké množstvo vlastných zájazdov autobusom aj letecky do najznámejších svetových metropol za najlepsie ceny: Paríz, Rím, Londýn, Barcelona, Jeruzalem, a mnohé iné.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Daka.sk

Cashback
4.2%

O obchodu Daka.sk

S nami viete, čo kupujete

Poznáte hotel, v ktorom budete ubytovaní, viete akým autobusom pôjdete a môžete si zvoliť presné miesto sedenia, pri leteckých poznáte leteckú spoločnosť ktorou poletíte, presné odletové časy. K dispozícii máte vždy kompletné informácie

Výhody pri autobusových zajazdoch

Ponúkame nástupné miesta z veľkej časti Slovenska. Zadarmo welcome drink počas cesty v autobuse a na viacdňových zájazdoch zadarmo cestovateľská sada - vankúšik, kryt na oči a štuple do uší

Zapožičanie dáždnika

Pri všetkých autobusových zájazdoch ponúkame bezplatné zapožičanie dáždnika pre každého počas zájazdu, prípadne možnosť zakúpiť si jednorázový pršiplášť za symbolické 1 €.

Profesionálni sprievodcovia

Spolupracujeme len s profesionálnymi a overenými sprievodcami, ktorí spĺňajú náročné kritéria a ktorí sú členmi Slovenskej spoločnosti sprievodcov cestovného ruchu.

Výhodná cena

Zájazdy sú nielen zaujímavé, profesionálne, ale aj cenovo výhodné a dostupné pre každého. Ponúkame najlepšie ceny zájazdov na Slovenskom trhu a množstvo zaujímavých zliav.

Bohaté skúsenosti

Aktuálne už 5. sezóna a viac ako 20 000 spokojných zákazníkov a viac ako 350 termínov ročne. Vyskúšajte naše služby a sami sa presvedčíte o našich výhodách.

Cestování a pobyty Dovolená Jízdenky Letenky Ubytování Wellness Služby Zážitky


Blog na TIPBOX.cz 24.03.2020
Tipy pro nakupování na internetu se slevou

Staly se nákupy na internetu běžnou součástí vašeho života? Nakupování z pohodlí domova podléhá stále více Čechů a většina e-shopů hlásí rekordní návštěvnost svých webových stránek, zejména v době výprodejů nebo různých svátků. Možností, jak zjistit, kde jsou právě slevy nebo, jak za své nákupy na internetu ušetřit existuje více. Zkuste naše tipy a a nakupujte novinky za zvýhodněné ceny.

 24.03.2020
Jak hledat slevové kupóny na zboží, které chcete koupit?

Slevy miluje každý z nás. Jakmile se někde objeví, musíme jít nakupovat. Slevy však můžeme také využít i na celou řadu služeb.

 23.03.2020
Jak nakupovat v oblíbených eshopech levněji

Patří nákupy mezi vaše oblíbené koníčky? Rádi vyhledáváte různé slevy, akce a výprodeje a po ulovení „božího kousku“ za pár korun máte skvělý pocit? Možností, jak vyhledávat slevy existuje několik, ale víte, že existuje způsob, jak mít všechny známé e-shopy na jenom místě a kromě nákupu ve slevách, můžete část svých peněz získat zpět?

 23.03.2020
Co je cashback portál a jak vám ušetří peníze?

Kdo z nás by nechtěl nakupovat se slevou? Celá řada z nás využívá sezónní slevy v kamenných obchodech. Vyzkoušeli jste však nakupování, které nabízí cashback portál?