Daka.sk

Získejte zpět až 4.2%

Cestovná kancelária DAKA ponúka velké množstvo vlastných zájazdov autobusom aj letecky do najznámejších svetových metropol za najlepsie ceny: Paríz, Rím, Londýn, Barcelona, Jeruzalem, a mnohé iné.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Daka.sk

Cashback
4.2%

O obchodu Daka.sk

S nami viete, čo kupujete

Poznáte hotel, v ktorom budete ubytovaní, viete akým autobusom pôjdete a môžete si zvoliť presné miesto sedenia, pri leteckých poznáte leteckú spoločnosť ktorou poletíte, presné odletové časy. K dispozícii máte vždy kompletné informácie

Výhody pri autobusových zajazdoch

Ponúkame nástupné miesta z veľkej časti Slovenska. Zadarmo welcome drink počas cesty v autobuse a na viacdňových zájazdoch zadarmo cestovateľská sada - vankúšik, kryt na oči a štuple do uší

Zapožičanie dáždnika

Pri všetkých autobusových zájazdoch ponúkame bezplatné zapožičanie dáždnika pre každého počas zájazdu, prípadne možnosť zakúpiť si jednorázový pršiplášť za symbolické 1 €.

Profesionálni sprievodcovia

Spolupracujeme len s profesionálnymi a overenými sprievodcami, ktorí spĺňajú náročné kritéria a ktorí sú členmi Slovenskej spoločnosti sprievodcov cestovného ruchu.

Výhodná cena

Zájazdy sú nielen zaujímavé, profesionálne, ale aj cenovo výhodné a dostupné pre každého. Ponúkame najlepšie ceny zájazdov na Slovenskom trhu a množstvo zaujímavých zliav.

Bohaté skúsenosti

Aktuálne už 5. sezóna a viac ako 20 000 spokojných zákazníkov a viac ako 350 termínov ročne. Vyskúšajte naše služby a sami sa presvedčíte o našich výhodách.

Cestování a pobyty Dovolená Jízdenky Letenky Ubytování Wellness Služby Zážitky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.