Cellarius.cz

Získejte zpět až 6.3%

U Cellarius.cz najdete široký výběr vín z celého světa, okamžitě dostupných na několika pobočkách v Praze a okolí, či s možností dodání do druhého dne po celé ČR. Kromě velkého výběru kvalitních vín zde najdete i pečlivě vybrané prémiové destiláty. Nákup u nás je rychlý, pohodlný a okamžitě expedovaný.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Cellarius.cz

Cashback
6.3%

O obchodu Cellarius.cz

Síť vinoték Cellarius byla založena v roce 1996 a nyní je nejdéle fungujícím obchodem s vínem v Praze. V současnosti má čtyři pobočky - v pasáži Lucerna na Václavském náměstí, v Budečské ulici na Vinohradech, na Karlínském náměstí a v Černošicích u Prahy.

Protože se specializujeme na víno, najdete ve vinotékách Cellarius nejširší výběr velkých světových a tuzemských vín. V našem sortimentu samozřejmě nesmí chybět ani nejkvalitnšjší Porto, Cognac a Champagne.

Cellarius se může pochlubit výhradním zastoupením mnohých značek, např.: Finca Las Moras (Argentina), Viňa Morandé (Chile), Azabache (Španělsko) ale i mnohá další ze zemí jako je Francie, Itálie, Rakousko, Německo, Portugalsko, Austrálie, Nový Zéland atd. Zastupuje také celou řadu kvalitních moravských vinařství, například Znovín Znojmo, Volařík, Nové Vinařství, Reisten, Hort, Sonberk, Moravíno Valtice, Michlovský, Mádl a další.

E-shopy Zdravá výživa


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.