Brumla.cz

Získejte zpět až 7%

Brumla je největší online second hand. Specializujeme se na dětské značkové oblečení z Anglie. Naši zákazníci oblékají své děti za bezkonkurenčně výhodné ceny.  Každý týden nabízíme zákazníkům nových 13.000ks oblečení, stabilně máme v nabídce 20.000ks jedinečných položek.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Brumla.cz

Cashback
7%

O obchodu Brumla.cz

Díky vám jsme již od roku 2004 největší online second hand e-shop. Náš dětský bazárek doplňuje pravidelně každý týden levné dětské oblečení v množství 10.000ks. Specializujeme se především na značkové dětské oblečení pro děti 0-16 let. Rodiče mohou nakupovat dámský secondhand a pánský secondhand.

Prodáváme levné oblečení z Anglie, v našem bazárku najdete především značkové oblečení jako Next, Gap, Marks&Spencer, Zara, H&M, Adidas, Nike, George a další. Děláme vše pro to, abychom vám připravili ty nejmodernější oděvy, použité oblečení má vysokou kvalitu. Náš second hand online aktuálně reaguje na změny ročního období. V zimě tedy najdete v naší nabídce zimní bundy, kombinézy a čepice, v létě pak dětská trička, letní šaty, kraťasy aj.

E-shopy Oblečení a móda Dárky Outdoorové vybavení Sportovní potřeby Hodinky a šperky Oblečení Obuv Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.