Bagalio.cz

Získejte zpět až 4.9%

Obchod Bagalio vznikl s jednoduchým cílem: usnadnit cestování. Pokud člověk sháněl nějaký batoh nebo kufr, musel složitě obíhat kamenné prodejny a prohlížet množství e-shopů. Proto jsme se rozhodli vytvořit obchod, který návštěvníkům nabízí široký sortiment batohů, cestovních zavazadel a vhodných doplňků.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Bagalio.cz

Cashback
4.9%

O obchodu Bagalio.cz

Obchod Bagalio vznikl s jednoduchým cílem: usnadnit cestování. Pokud člověk sháněl nějaký batoh nebo kufr, musel složitě obíhat kamenné prodejny a prohlížet množství e-shopů. Proto jsme se rozhodli vytvořit obchod, který návštěvníkům nabízí široký sortiment batohů, cestovních zavazadel a vhodných doplňků.

Když jsme v roce 2010 založili e-shop BatohyBrašny.cz, nabízeli jsme jen několik značek batohů a kufrů. Postupně jsme ale vyrostli a v roce 2012 založili společnost Shopen Group s.r.o. A protože se nám podařilo přerůst i náš původní název, v roce 2017 jsme si zvolili nové jméno, které pro nás ztělesňuje svěžest, elán a nadšení pro cestování – Bagalio. A rosteme stále! Sortiment rozšiřujeme o nové kvalitní značky, české i zahraniční. Zvětšují se naše prostory, jak prodejní, tak skladové. A v neposlední řadě se rozrůstá i náš tým. To vše s jediným cílem: zaručit vaši opravdovou spokojenost.

Nejen na naší prodejně v Brně, ale nově i v Praze si tak můžete prohlédnout široký sortiment nabízeného zboží a poradit se o jeho přednostech se zkušenými odborníky, kteří vám s výběrem vždy pomohou. A pokud zrovna nemáte cestu do Brna či Prahy, nevadí! S výběrem vám rádi pomůžeme po telefonu, prostřednictvím e-mailu info@bagalio.cz nebo našeho zákaznického chatu. Stačí si jen zvolit, kterého dopravce upřednostňujete, a vybrané zboží vám co nejdříve zašleme až domů.

A že je skutečně z čeho vybírat! Nabízíme nejen kufry všech velikostí, ale také brašny, tašky, batohy do města i na sport, krosny, školní aktovky, studentské batohy a kabelky. Naší doménou je i rozšířená nabídka doplňků (peněženky, pouzdra, láhve či obaly na notebooky), se kterými budou jak vaše cesty za poznáním a odpočinkem, tak vaše každodenní dojíždění do práce či školy co možná nejjednodušší.

E-shopy Oblečení a móda Dárky Outdoorové vybavení Sportovní potřeby Módní doplňky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.