Alexandria.cz

Získejte zpět až 2.1%

Hlavním cílem CK Alexandria zůstává nadále poskytovat kvalitní služby za výhodné ceny, zajišťovat svým zákazníkům výbornou dovolenou, nadále rozvíjet své působení a dále růst.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Alexandria.cz

Cashback
2.1%

O obchodu Alexandria.cz

CK Alexandria byla založena začátkem roku 1993, kdy navázala na předchozí podnikání svého jednatele, pana Ing. Alexandra Pavlova. Ten se se svými kolegy začal cestovnímu ruchu věnovat již v roce 1991 a pomalu se tak blíží 30. výročí našeho fungování na českém trhu. Hlavním cílem CK Alexandria zůstává poskytovat kvalitní služby za výhodné ceny, zajišťovat svým zákazníkům výbornou dovolenou, nadále rozvíjet své působení a dále růst.

I díky tomuto přístupu dnes CK ALEXANDRIA patří mezi největší cestovní kanceláře na českém trhu. Základem naší nabídky jsou letní pobytové zájezdy. Jsme největším touroperátorem v ČR na destinaci Bulharsko a naše nabídka řeckých ostrovů patří také k nejširším na českém trhu. Do naší nabídky patří také Turecko, Španělsko, Egypt, Tunisko, Chorvatsko, Itálie – včetně leteckých zájezdů na italské ostrovy Sicílie, Sardinie a Ischia, nechybí ani země „srdce Evropy“ – Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

Náš program je celoroční, v nabídce najdete také lyžování v Čechách i v zahraničí a nechybí ani zájezdy za exotikou. Navštívit s námi můžete Emiráty, Maledivy, Mauritius či Seychely a další více či méně exotické destinace. Kromě individuálních zájezdů pořádáme i skupinové a podnikové zájezdy, a to již od 90. let. Organizujeme také výjezdy sportovních týmů na jejich mezinárodní utkání. A stále častěji také připravujeme zájezdy na míru, dle přesných individuálních přání a představ skupin i jednotlivců.

Charterové lety zajišťujeme především ve spolupráci s leteckou společností Travel Service, spolupracujeme ale i s dalšími společnostmi, jako jsou Emirates, Lufthansa, Condor a další. Odletová místa pro charterové lety jsou Praha, Brno, Ostrava, Karlovy Vary a Pardubice. Pojistku proti úpadku CK jsme uzavřeli s ERV Evropskou pojišťovnou, a.s. a ta je také naším partnerem v nabídce pojištění našich klientů při cestách do zahraničí.

Naše společnost je velmi dynamická. Důkazem je zavádění mnoha novinek. Jako první jsme již v roce 2008 poskytli zákazníkům garanci nejnižší ceny. Otevřeli jsme klubové hotely Alexandria a ukázali, že animační programy s Karcoolkou a Lexou jsou super zábava nejen pro děti, ale i pro dospělé. Našim zákazníkům nabízíme spoustu výhod, ať už jde o děti zdarma, Program Senior 55PLUS se zvýhodněním pro dříve narozené či oblíbené kapesné na dovolenou – již legendárních 66EUR, které pravidelně rozdáváme. Od roku 2017 navíc získávají naši zákazníci nově dokonce i odměnu za platbu on-line. Jako česká cestovní kancelář se také snažíme podporovat českou společnost, sport i českou kulturu. Jsme partnerem neziskové organizace Bolí to, jejímž cílem je pomáhat dětem s popáleninami překonávat jejich těžký životní úděl, pravidelně také bereme na dovolenou děti z Klokánku, pro které je to často první setkání s mořem. V oblasti sportu jsme partnerem České fotbalové reprezentace a několika týmu z nejvyšší české fotbalové i hokejové ligy, v kultuře pak podporujeme českou hudbu a její fanoušky formou partnerství ankety Český Slavík.

Velký důraz klademe také na kvalitu vlastní pobočkové sítě. Celkem jsou nyní našim zákazníkům k dispozici na tři desítky poboček Alexandria či prodejen Alexandria Partner. Snažíme se tak být svým zákazníkům blíž a poskytnout jim maximální servis již při výběru jejich dovolené.

Cestovní kancelář Alexandria, spol. s r. o. patří do skupiny Alexandria Group, a. s. Mezi naše velké úspěchy patří i vlastní klubové hotely v Bulharsku – Alexandria Group je majitelem ****+hotelu Belvedere v Primorsku, ****hotelu Merlin v Lozenci a ****komplexu Hermes Hotel & Apartments v Carevu. Kromě vlastních hotelů máme také několik hotelů v dlouhodobém pronájmu a jejich provoz je plně v naší režii. Můžeme tak nabídnout velmi kvalitní služby za nejlepší ceny.

Na podzim 2016 se skupina Alexandria Group rozrostla, získali jsme jednu z největších polských cestovních kanceláří, Net Holiday. Tato CK má podobnou nabídku i cílovou skupinu zákazníků, takže propojením některých našich zahraničních aktivit přináší mnohé výhody pro naše zákazníky. Jejich spokojenost zůstává hlavním cílem celé skupiny Alexandria Group.

Cestování a pobyty Dovolená Jízdenky Letenky Ubytování Wellness Služby Zážitky


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.