Aldigo.com

Získejte zpět až 56 Kč

Díky Aldigo je nyní velmi snadné vyhledat společnici přesně podle vašich nároků přímo ve vašem okolí – přesně tam, kde se právě nacházíte a okamžitě si naplánovat schůzku.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Aldigo.com

Cashback
56 Kč
Cashback
3 Kč

O obchodu Aldigo.com

Když Matěj Jačka a Tomáš Mráz jednoho letního večera na pražském Vyšehradě vyslechli na zahradním večírku příběh svého kamaráda, který jim vyprávěl o tom, jak pro něj bylo složité najít a domluvit si společnici na svoji nedávnou obchodní cestu, řekli si, že on nebude jediný, kdo bude mít tento problém.

Oba, jako zkušení internetoví obchodníci, začali velmi usilovně přemýšlet o tom, jakým způsobem by šel tento problém vyřešit. Čím více se do problematiky kolem plánování placených schůzek dostávali, zjišťovali, že s plánováním schůzek mají problém i ženy.

Matěj i Tomáš věděli, že Aldigo nebude jen maličký projekt, a proto mezi sebe přizvali i Honzu s Filipem, kteří již měli zkušenosti s projekty podobného rozsahu.

Po téměř ročním vývoji začalo Aldigo v květnu 2017 pilotní testovací provoz přímo v Praze v České republice, na domácí půdě. První čísla po několika málo dnech jsou úžasná, jsme nadšeni. První společnice získávají bezpečnou cestou své nové klienty a muži díky Aldigo rychle a efektivně oslovují ty, které splňují jejich očekávání.

Elektro Konzole a hry


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.