Vyhledat obchod   Blog Bonusy Doplněk pro prohlížeč Přihlásit Registrace

Aldigo.com

Získejte zpět až 56 Kč

Díky Aldigo je nyní velmi snadné vyhledat společnici přesně podle vašich nároků přímo ve vašem okolí – přesně tam, kde se právě nacházíte a okamžitě si naplánovat schůzku.

Sdílet s přáteli  

Slevové nabídky na Aldigo.com

Cashback
56 Kč
Cashback
3 Kč

O obchodu Aldigo.com

Když Matěj Jačka a Tomáš Mráz jednoho letního večera na pražském Vyšehradě vyslechli na zahradním večírku příběh svého kamaráda, který jim vyprávěl o tom, jak pro něj bylo složité najít a domluvit si společnici na svoji nedávnou obchodní cestu, řekli si, že on nebude jediný, kdo bude mít tento problém.

Oba, jako zkušení internetoví obchodníci, začali velmi usilovně přemýšlet o tom, jakým způsobem by šel tento problém vyřešit. Čím více se do problematiky kolem plánování placených schůzek dostávali, zjišťovali, že s plánováním schůzek mají problém i ženy.

Matěj i Tomáš věděli, že Aldigo nebude jen maličký projekt, a proto mezi sebe přizvali i Honzu s Filipem, kteří již měli zkušenosti s projekty podobného rozsahu.

Po téměř ročním vývoji začalo Aldigo v květnu 2017 pilotní testovací provoz přímo v Praze v České republice, na domácí půdě. První čísla po několika málo dnech jsou úžasná, jsme nadšeni. První společnice získávají bezpečnou cestou své nové klienty a muži díky Aldigo rychle a efektivně oslovují ty, které splňují jejich očekávání.

Elektro Konzole a hry


Blog na TIPBOX.cz 07.06.2018
Jak se správně hledat na Tipbox.cz zboží co hledáte?

Máte v plánu nakupit konkrétní zboží a chcete při tom ušetřit? Potom je pro vás jako stvořený náš cashback portál Tipbox.cz, která se stává ideálním výchozím bodem pro každého z vás. Jak na něm vybrat to zboží, které hledáte? Je to jednoduché.

 05.06.2018
Jak platit přes PayPal? Návod k použití

Možnosti plateb na tuzemských eshopech se stále rozrůstají. Jistě jste to již zaznamenali. Není to jenom dobírka, převod a účet, nebo platba kartou. Dnes je možné platit i prostřednictvím online peněženky PayPal. Příkladem je třeba oblíben eshop BangGood.com, který je skvělou volbou pro toho, kdo chce objednávat z Číny. A jak na samotnou platbu?

 03.06.2018
Zabavte Vaše malé neposedy! Pořiďte jim odrážedla!

Máte doma malého neposedu, kterého chcete zabavit? Je jedno, zda mu hledáte aktivitu uvnitř vašeho domova, nebo s ním vyrážíte ven. V obou případech máme tip na věc, která se mu bude stoprocentně hodit. Je to odrážedlo. Nejenom, že se bude náramně bavit. Vy jako rodič oceníte i to, že se bude hýbat. A právě pohyb je u dětí velmi důležitý.

 01.06.2018
Chraňte své mazlíčky před parazity!

Mít domácího mazlíčka dnes není nic výjimečného. A jaká konkrétní zvířátka jasně dominují? Jsou to rozhodně psi a kočky. Ty lze chovat nejenom v rodinných domech, ale také bytech. Kromě pozitiv mohou zvířata přinášet i drobné starosti. Ty jsou spojeny s jejich péčí a hlavně ochranou před parazity.